En Uygun İzmir’deki Özel Okul

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir’de özel okul fiyatları göz önüne aldındığında hangi okulu tercih etmeliyim?Bu sorunun cevabını arıyorsanız yazının devamında bulabilirsiniz.

Başarı grafiği göz önünde bulundurulduğunda, özel okulların her geçen gün rakamsal olarak fiyatları arttırdığını ve başarı ile birlikte bu okullara ulaşmanın da biraz daha zorlaştığını görebiliyoruz. Amacı yalnızca para kazanmak olan ve başarı için de bu kurumları ticarethaneye çeviren adreslerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. İzmir’de bu şekilde hizmet veren ve yüksek fiyatlar ile can yakan çok fazla eğitim kurumu var. Öğrencinin sosyal gelişimi açısından ve okulun muhteşem fiziki yapısı ile bu okullardan ayrılan bir özel okul olarak size TED İzmir Koleji’ni önerebiliriz

Eğitim olanakları ile birlikte, geniş kampüs alanı ile de öğrencilere özel etkinlikler sunan ve sosyal yaşantıda da onlara yardımcı olan bu özel eğitim kurumunu uygun rakamlar eşliğinde tercih edebilirsiniz. Okulun sosyal tesisleri ve fiziki özellikleri özel okul için harcayacağınız bütçe için değer. Çocuklarınızın kişisel gelişimlerine büyük katkı sağlamak isterseniz doğru tercih olacağını söyleyebilirim.

2 Responses to En Uygun İzmir’deki Özel Okul

 1. burcu yılmaz dedi ki:

  üçyolda ikamet etmekteyiz 8 yaşında 3.sınıf öğrenci oğlum için kolej araştırması yapmaktayım bütçeme uygun ve iyi eğitim veren bir kurum istiyorum,yardımcı olmanızı rica ederim

  • admin dedi ki:

   Burcu Hanım,
   Yazımızda da görmüş olduğunuz gibi TED Kolejiyle iletişime geçerseniz mutlaka size her konuda yardımcı olacaktır arkadaşlarımız.
   TED izmir Koleji Telefon:+90 232 455 19 49

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir