İzmir Bahçeşehir Koleji Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Bahçeşehir koleji Türkiye’ni 4 bir yanında hizmet veren bir okuldur.İzmir’deki Bahçeşehir koleji fiyatlarını ele aldığımızda bunları 3 ana kategori altında toplayabiliriz.Bunlar anaokulu, ilkokul ve ortaokul olmak üzere oluşmaktadır.

-İzmir Bahçeşehir Koleji anaokul eğitim ücretleri 15.000TL ve 19.250TL olarak farklılık göstermektedir. 3yas için olan anaokulu ücretleri 15.000TL dir. 5 yas için olanlar ise 19.250TL olarak belirtilmiştir.

-İzmir Bahçeşehir Koleji ilkokul eğitim ücretleri 25.000TL olarak belirlenmiştir. İlkokul eğitimi 1. 2. 3. 4. sınıf eğitimlerini içermektedir.

-İzmir Bahçeşehir Koleji ortaokul eğitim ücretleri 27.000TL olarak belirlenmiştir. ortaokul eğitimi 5.6.7.8. sınıf eğitimlerini içermektedir.

Ayrıca genel giderler ve yemek ücretleri de ayrı olarak belirtilmiştir.Tüm eğitim seviyelerinde okuyan öğrenciler içni standart fiyattır.Yemek ücretleri 3.581TL ve ek giderlerde 650TL olarak belirlenmiştir.

bahçeşehir koleji fiyatları

 

39 Responses to İzmir Bahçeşehir Koleji Fiyatları

 1. Melis Amasyalı dedi ki:

  Fiyat bilgisi ve geçiş için bilgi istiyorum

  • admin dedi ki:

   Öğrencimiz kaçıncı sınıfa gitmektedir daha spesifik bilgi isterseniz yardımcı olmaya çalışabilirim?

 2. Yasemin için dedi ki:

  Bursluluk sınavlarınız ile ilgili bilgi alabilir miyim?Öğretmen indirimi,erken kayıt gibi durumlar için de bilgi verirseniz sevinirim.İyi çalışmalar 🙂

  • admin dedi ki:

   Yasemin Hanım,
   Bursluluk sınavlarının tarihleri hakkında bizim sitemizden yada okulların kendi websitelerinden takip etmeniz daha iyi olacaktır. Net bir bilgi yapılacağı tarihler de belirlenmektedir.Erken kayıt dönemini kaçırmış durumdasınız fakat öğretmen indirimi yaklaşık olarak tam bir bilgi verememekle birlikte %10 olduğunu söyleyebiliriz.

 3. ayşe dumlu dedi ki:

  Genel gider derken ne kastediyorum ve bu genel gider yıllık aylık mı?

  • admin dedi ki:

   Ayşe Hanım,
   Bu giderler yıllık giderlerdir yıl içinde kullanılacak eğitim bileşenlerinin alınmasına harcanan paradır. Laboruatuarlar da kullanılacak malzemeler vb.

 4. ayça dutkin dedi ki:

  2015-2016 eğitim öğretim yılında kızım 1. sınıfa başlayacak. kamu çalışanına bir indirim söz konusu mu ? 1 yıllık her şey dahil ne kadar öderim?

  • admin dedi ki:

   Ayça Hanım
   Bahçeşehir kolejleri indirim yapma haklarını saklı tutmaktadır.Bu yüzden birebir okul ile görüşme sağlandığında %10 ila %5 arasında öğrenim ücretinde fark olacaktır.

 5. Berrin Çağatay dedi ki:

  Eşim izmir bahçeşehir kolejine gidip sorduğunda 25000 tl fiyat verilmiş ve % 5 öğretmen indirimi olur denmiş fakat siz ilkokul 1.sınıfa 21.100 tl fiyat söylüyorsunuz aklım karıştı? ??

  • admin dedi ki:

   2015-2016 Öğretim dönemi fiyatları yeni güncellendiğinden dolayı bizde anca sitemize aktarabildik. Fiyatlarımız sadece okullarla görüşme yapılmadan önce bilgi vermek amacıyla konulmuştur ufak tefek problemler olmaktadır. Yaşanan karmaşıklıktan ötürü izmirkolejfiyatlari.com ailesi olarak Özür Dileriz.

 6. Özgür SAYIN dedi ki:

  Ocak 2016 dönemi burslukuk sinav tarihi hakkında bilgi almak istiyorum. Teşekkür ederim.

  • admin dedi ki:

   Özgür Bey,
   BAHÇEŞEHİR okulları 4.5.6.7.sınıflar için 27 Şubat 2015 tarihinde bursluluk sınavı yapmıştır bir daha ki sınavın ne zaman olacağına dair bilgi henüz elimizde mevcut değildir.

 7. BERRİN AKKOL dedi ki:

  ilkokul 1. sınıf fiyatları öğrnebilir miyim . Karşıyaka şubesi

 8. Esra dedi ki:

  2016 bursluluk sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

  • admin dedi ki:

   Merhablar Esra Hanım,
   Bursluluk sınavı hakkında ayrıntılı bilgiyi sitemizdeki duyurular kısmından takip edebilirsiniz.

 9. ayla toptaş dedi ki:

  Kızım 7. sınıf öğrencisi ve okulunuzun bursluluk sınavına katıldı.Çözmüş oldugu soruları sitenizden araştırmasına ragmen bulamadı .soruları görmek ve incelemek istiyor bu sorulara nasıl ulaşabiliriz?

 10. Haşim kaya dedi ki:

  Ortaokul la başlayacak bir öğrencim var yamanlar koleji Menemen’de ilk dört yılı okudu size kayıt ettirmek istiyorum kayıt ettirme ücreti ve artılar ne kadar olacaktır net rakam alabilir miyim sizden teşekkürler

  • admin dedi ki:

   Haşim bey,
   Okul ücretlerimize yukarıda bulunan yazıda ulaşabilirsiniz artılarımız konusunda ise okulumuzu ziyaret edip yüz yüze bizden direk bilgi almanız daha doru olur.

 11. Murat dedi ki:

  Merhaba, ortaokul için yemek zorunlu mudur? Tesekkurler.

  • admin dedi ki:

   Murat Bey,
   Yemek ücreti de okul ücreti gibi alınmaktadır.Ancak bir istisna yapılıp okul yönetimiyle görüşülüp opsiyonlu hale getirme şansınız düşükte olsa var.

 12. Mustafa dedi ki:

  Merhaba,

  oğlum bu sene 8. sınıftan mezun oldu. özel kolejlerin hepsinin fiyatlarını yan yana gösteren bir tablonuz var mı ? Ayrıca Bahçeşehir Güzelbahçe Fen ve Teknoloji lisesine kaydettirmek istiyoruz bu okul yeni mi birde bursluluk sınavı ne zaman öğrenebilir miyim ve yüzde kaça kadar burs verebiliyorlar. şimdiden teşekkür ederi.

 13. zekiye özel dedi ki:

  lisenin ücretlerini göremiyorum yardımcı olabilrimisinzi acil biraz

 14. sibel dedi ki:

  torbalı bahçeşehir fiyatlarına ulaşamıyorum yardımcı olurmusunuz

 15. Emel. Kalkan dedi ki:

  Kızım orta okula başlayacak İstanbul’lardan izmire yerleştik İstanbul Dragos Bahçeşehir de burs imtihanına soktuk %30 burs kazandık İzmir’deki okulda bu ind yararlanabilirmiyiz Tşk ederim

 16. YASİN AĞAOĞLU dedi ki:

  Selam
  Kızım 2.sınıf a gidecek
  Fiyat almak istiyorum ayrıca kontenjanınız varmı?
  Saygılarımla

 17. Rovshen Abdulhasanov dedi ki:

  Merhaba. Size azerbaycandna yaziyorum . Akrabamin oglunu orta okula kayir yaptirmka istiyoruz yatili, bunu iicn neler ypabilirz . Yabnci ogrenciyi naisl aliyorsunuz ? onceden tesekkurler ve ucretler hakkinda genis bilgi verirseniz sevinirm . Sayqilairmla

 18. Funda dedi ki:

  8. Sınıf 2. Donem için kayıt yapılabilirmi

 19. Ahu zehir dedi ki:

  2 çocuğum var.4 ve 5 yaş olarak tamgün mavişehirde ki anaokulunuz için fiyat bilgisi rica ederim.

  • admin dedi ki:

   Tabiki de okul hakkındaki detaylı bilgileri mailinize yolluyorum.

   • Serhat ünalan dedi ki:

    Merhaba 4yasinda oglumu bornova kampusune anaokuluna gindermek istiyorum ogretmen indirimi ne kadar ve toplam erken kayit ile fiyat nedir acaba?tesekkurler

 20. Ömer KAPLAN dedi ki:

  Merhaba iyi çalışmalar dilerim. Seneye bir evladımız ilkokula baslicak gelecek yıl için kayıt yaptırabilir miyiz şimdiden peki gerekli bilgileri ulaştırır misiniz lütfen rica ediyorum.

 21. Ömer KAPLAN dedi ki:

  ***Gizlenmiş İçerik*** mail adresim ***Gizlenmiş İçerik*** gerekli olan bilgileri ve iletişim adresini mail atar misiniz

 22. demet kaya dedi ki:

  izmir mavişehirdeki bahçeşehir koleji anaokulu hakkında bilginiz var mı. fiyat konusu değil, okul yönetimi ve öğretmenleri hakkında. nasıl bir okul. sorun yaşayan yada memnuniyeti olan var mı acaba. 4 yaşında oğlum için araştırıyorum. diğer şehirlerle ilgili olumsuz yorumları çok fazla. lütfen okul hakkında bilgi verebilirmisiniz.

 23. Eylül dedi ki:

  Fiyatlar bu sene içinde aynımıdır

 24. Ebru dedi ki:

  Senelikmi bu fiyatlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir