Kolejlerin Sosyal İmkanları Yeterli mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Devlet okullarında hiçbir zaman verilmeyen sosyal eğitim, özel okullarda muazzam bir şekilde karşımıza çıkıyor. TED İzmir Koleji, sosyal aktiviteler ve eğitim konusunda bu şehrin en özel adreslerinden bir tanesidir. Kampüs olarak geniş bir alana yayılmış ve bu alanı öğrencilere farklı imkanlar sunarak değerlendiren kolej, sosyal imkanlar konusunda çok daha aktif ve çok daha etkili çalışmalar yapıyor.

Eğitim kalitesi kurumlarda elbette büyük önem taşıyor ancak bunun yanında yeterli seviyede sosyal imkan da sunulması gerekli. Çocuğun sosyal gelişimine katkı sağlanması göz önünde bulundurulmalı.

TED farkı ile çocuklarınıza sunulan bu sosyal imkanlar sayesinde artık çocuklarınız okul ile bağını daha sıkı bir hale getiriyor ve okuldan sıkılmak gibi bir durum da söz konusu olmuyor. Sosyal imkanlar her zaman için motive edici bir çalışmalar bütünü olmuştur ve ne yazık ki devlet okullarında bu tür imkanlar sunulmamaktadır. TED İzmir Koleji farkı ile çocuklarınız farklı spor dallarında yerini alabiliyor, çok özel hobiler edinebiliyor ve daha da önemlisi kendini farklı alanlarda da geliştirerek kişisel gelişimini en üst seviyelere taşıyabiliyor, işte bu yüzden özel okullar her azman için bir adım daha önde yer alıyor ve devlet okullarına göre daha fazla tercih ediliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir