Yeni Sistemli Koleji Kesin Kayıt

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Yeni Sistemli Eğitim Kurumları 2004 yılında Güzelyalı İzmir’de butik dershane olarak açıldı. 2009 yılında Balçova’da şubesi açılan kurum 2015 Eylül ayında Narlıdere Sahilevlerinde Ortaokul ve Anadolu Lisesi olarak hizmet vermeye başladı. Yeni Sistemli Koleji 8000 m2lik kampüsü ile doğanın içinde göz kamaştıran görüntüsü ile eğitim alanı olarak İzmir’in gözde semtlerinden Narlıdere Sahilevlerinde yerini aldı.
Yeni Sistemli Kolejinin diğer özel okullardan ve devlet okullarından en önemli farkı butik okul olarak 15 kişilik sınıflarda,özel dersler ve profesyonel sınav hazırlık programları olmasıdır. 12 yıldır değişmeyen tek şey sınırlı sayıda öğrenci alarak, bireysel iletişim fırsatını elinde tutmasıdır. Eğitim danışmanları tarafından öğrencilerle düzenli görüşmeler yaparak, onların hem yeteneklerini belirlemede, hem de akademik başarılarını etkileyebilecek olumsuz faktörleri minimuma indirme konularında oldukça profesyonel çalışmalar yapılmaktadır. Dershane deneyimine dayalı %100 başarı odaklı bir sistem, okul çalışma programına yerleştirilmiş olarak yapılmaktadır. Cumartesi birebir dersler,soru çözüm dersleri ve deneme sınavları ile öğrencinin ihtiyaç duyacağı her türlü ek çalışma okulumuzda yapılmaktadır.
Yeni Sistemli Koleji, öğrencilerine 2016-2017 Eğitim – Öğretim yılında Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Avrupa’nın bir çok ülkesinde denkliği olan ortaokul ve Anadolu Lisesi diplomalarına kavuşma imkanını sunmaya hazırlanıyor.
Yeni Sistemli Koleji hem akademik başarılarda hem de bilimsel projeler ve spor etkinliklerinde ilk yılında İzmir eğitim kurumları arasında ismini ön plana çıkarmayı başarmış bir okuldur.
Kayıt Billboard
Çifte Diploma Billboard

2 Responses to Yeni Sistemli Koleji Kesin Kayıt

  1. bora dedi ki:

    okulunuzu beyendim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir