Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova ve Buca’daki iki kampüsü ve İzmir’e yakışır eğitim anlayışı ile kolej tanımını yeniden düzenliyor.

Okulumuzun Buca’daki 13 dönüm arazi içerisinde kurulu bulunan kampüsü, anasınıfı, ilkokul, ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi bölümlerini barındırıyor. 300 kişilik konferans salonu, 3D laboratuvar, bilişim ve robotik kodlama atölyeleri, görsel sanatlar, müzik atölyeleri, fen bilimleri laboratuvarı, dans-bale ve drama, satranç sınıfları ve 5 dönümlük yeşil alan bahçesi ile bir okuldan fazlasını vaat ediyor.

Okulumuzun Bornova Kampüsü ise 6 dönümlük arazi içerisine kurulu bulunmaktadır. Anasınıfı, ilkokul ve ortaokul birimlerinin bulunduğu kampüs, geniş ve ferah sınıfları, yaparak ve yaşayarak öğrenme eğitim modeli ile öğrencilere farklı bir eğitim sistemi sunmaktadır. Tıpkı Buca Kampüsümüzde olduğu gibi, kapalı spor salonu, yüzme havuzu, 300 kişilik konferans salonu, 3D laboratuvar, bilişim ve robotik kodlama atölyeleri, görsel sanatlar, müzik atölyeleri, fen bilimleri laboratuvarı, dans-bale ve drama, satranç sınıfları ve çim bahçesi ile öğrencilerimize kapalı duvarlar arasına sıkışmadan akademik ve sosyal eğitim alma şansı veriyor.

Buca’da kurulu bulunan iki müstakil anaokulumuz ise anne şefkatini, eğitici ve öğretici oyunlarla pekiştirerek öğrencilerimizi eğitim kademelerine hazırlıyor.

Öğrencilerimizin yemek ihtiyacı ise okul bünyesinde, öğrencilerimizin dengeli beslenmesi için aşçımızın özenle yaptığı yemeklerle karşılanmaktadır.

Çok yakın bir gelecekte artık üretimin temelini robotlar oluşturacaktır. Yazılım dili olan kodlamanın önemi, eğitim ve öğretimde her geçen gün ön plana çıkmaktadır. Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları’nda öğrencilerimiz anasınıfından itibaren robotik kodlama eğitimi almaya başlamaktadır. Yeni çağın alfabesi olan kodlama eğitimi alan öğrenciler, yaşıtlarından her zaman önde olacaktır.

Okulumuzda, İngilizce yabancı dil eğitiminin yanı sıra anasınıfından itibaren ikinci yabancı dil olarak İspanyolca ya da Almanca eğitimi verilmektedir.

Çocuklarınızın gelecekte iyi bir birey olması sadece akademik eğitimle mümkün olmaz. Akademik eğitim kadar sosyal ve sportif faaliyetlere önem veren, çocuğun her anlamda gelişmesinin yolunu açan, onların iyi ve vicdanlı bireyler olarak yetişmesine olanak sağlayan eğitim kurumlarıyla olur.

Atatürk ilke ve devrimlerinin aydınlattığı yolda yürüyen, ülkesini seven ve o ülkenin daha ferah yarınlara kavuşması için canla başla çalışan bireyler, dünyayı değiştirmek için arzu duyan nesiller yetiştirmek arzusuyla yola çıktık.

“Bir anne dünyayı değiştirebilir, dünyayı değiştirecek bireyler yetiştiriyoruz”

 

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM ÜCRETLERİ

Buca Merkez Anaokulu: 15.536 TL

Tınaztepe Anaokulu: 14.536 TL

 

BUCA KAMPÜSÜ EĞİTİM-ÖĞRETİM ÜCRETLERİ

İlkokul: 19.159 TL

Ortaokul: 20.528 TL

Anadolu Lisesi: 23.265 TL

Fen Lisesi: 25.317 TL

 

BORNOVA KAMPÜSÜ EĞİTİM-ÖĞRETİM ÜCRETLERİ

Anaokulu: 20.000 TL

İlkokul: 24.000 TL

Ortaokul: 25.000 TL

 

Yukarıdaki fiyatlara yemek ücretleri dahil değildir.

Her aya özel, indirim imkanları okulumuz tarafından uygulanmaktadır.

 

İletişim Bilgileri

E-posta :  [email protected]

Buca Kampüsü

Yenigün Mahallesi 265/8 Sokak No: 2
(Buca Kaymakamlığı Arkası)
Buca – İzmir

Telefon :  +90 (232) 332 1881

Bornova Kampüsü

Işıklar Mahallesi 6203 Sokak No:28
Bornova – İzmir

Telefon : +90 (232) 332 1881

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir