Tag Archives: Yeşeren koleji fiyatları

Yeşeren Koleji Tilda Eğitim Kurumları

Yeşeren Okulları bir idealin, bir sevdanın sonucudur.

Yeşeren Okulları “İyi bir gelecek için” diyerek yola çıkan ve hayal ettikleri bu geleceğin inşası için bilgisini, enerjisini, azmini ve ömrünü vermeyi kendisine vazife bilen idealist, deneyimli öğretmenlerin gayretleriyle hayata geçen bir eğitim yuvasıdır.

Yıllarca dershane ve etüt merkezi olarak hizmet veren Tilda, sahip olduğu bilgi ve birikimini, tecrübeli, dinamik ve özverili eğitim kadrosuyla güçlendirerek Tilda Eğitim Kurumları olarak kurumsal bir yapıya dönüşmüştür.

Türkiye’nin üçüncü büyük kenti olan İzmir’ in güzel ilçesi Bornova’da Yeşeren Anadolu Lisesi ve Yeşeren Ortaokulu olarak 2015 yılında kurulmuş ve eğitim hayatına başlamıştır.

Misyonu: Atatürk ilke ve inkılâplarını içten benimsemiş, aklın ve bilimin ışığında günümüz koşullarına ve hızla gelişen dünyanın gereksinimlerine yanıt verebilen, yeni teknolojilere uyum sağlayan, insan haklarına saygılı, çağdaş, hoşgörü sahibi ve kültürlü bireyler yetiştirmektir.

Vizyonu: Sosyal, kültürel ve akademik alanda paylaşımcı, katılımcı, düşünen, soran, sorgulayan, üreten, bilgiye dayalı özgüven sahibi, çevresine ve dünya meselelerine duyarlı, adil ve vicdanlı olmayı hayat felsefesi olarak benimsemiş, etkin ve seçkin bireyleri topluma kazandırarak kendi sektöründe örnek kurum olarak gösterilmektir

Yeşeren Koleji Tilda Eğitim Kurumları 2016-2017 yılı eğitim ücretlerini aşağıdaki gibidir.