İTK Bursluluk Sınavları

Sponsorlu Bağlantılar

Her öğrencinin hayali iyi bir okulda burs kazanıp çağdaş düzeyde eğitimler almaktır.Sizde burs almak istiyorsanız iste Türk koleji ile birlikte burs sınavları dönemi başlıyor.İzmir Özel Türk Koleji’nde bir kez daha bursluluk sınavı heyecanı yaşanacak. İzmir Özel Türk Koleji tarafından gerçekleştirilecek 4.,5.,6. ve 7. sınıflar için “Ortaokul Bursluluk”, 8. Sınıflar için “Lise Bursluluk” sınavları kayıtları başladı.
Her seviye için özgün olarak hazırlanan sorular ile öğrencilerin akademik kazanımlarının ölçümleneceği İTK Bursluluk Sınavları, İTK’nın Bahattin Tatış, Büyükçiğli, Marmaris ve Bornova Kampüsleri’nde eş zamanlı oturumlar ile gerçekleştirilecek.Sınavlarda elde edilecek başarıya göre verilecek burslar aynı zamanda kayıt olucak yeni öğrenciler için ufak tefek indirimlerde sağlayabileceğini düşünüyoruz.Detaylı bilgiiçin İTK merkezlerine uğrayabilirsiniz.

7 Responses to İTK Bursluluk Sınavları

 1. beren dedi ki:

  online kayıt yapılabiliyor muyuz?

  • admin dedi ki:

   Malesef online kayıt imkanı yoktur ama ön kayıt için yetkilerin sizinle iritbata geçmesini sağlayabilirsiniz.

 2. Ayşe Ozman dedi ki:

  Bursluk sinavina kayıt yaptırmak istiyorum

 3. Ayla Saçlı dedi ki:

  Merhaba.gecen hafta kizima ve yegenime online basvuru yapmistim.kaydettigim halde bir daha ulasamadim..yazdirmak istedim ama olmadi maalesef..simdi ne yapabilirim??ayrica su an basvurular da bitmis durumda..tesekkur ederim..

  • admin dedi ki:

   Ayla Hanım,
   Sorununuzu telefon yoluyla iletirseniz arkadaşlar yardımcı olamaya çalışacaktır.

 4. Mustafa dedi ki:

  8. Sınıfların bursluluk sınavı ne zaman açıklanacak?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir