İzmir Yeni Sistemli Kolej’inden Çift Diploma İmkanı!

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Sistemli Koleji’nin öğrencileri 2016-2017 Eğitim – Öğretim yılından itibaren Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’nın bir çok ülkesinde denkliği olan diplomalarına okulumuzda kavuşuyorlar!
Öğrencilerimize uluslararası geçerli Amerika Birleşik Devletleri diploma programı sunuyoruz. Homeschooling öğrencileri ortaokul eğitimi sonunda Amerikan Liselerine, lise eğitimi sonunda da Amerikan üniversitelerine sınavsız başvuru hakkına sahip olurlar.
Türkiye’deki mevcut ders programı ile beraber tamamlanması ve yürütülmesi kolaydır. Öğrenciler, öğrendikleri İngilizceyi pratikte uygulama fırsaft bulurlar.

Homeschooling programı öğrencileri , program sonunda uygulanacak testi tamamlayarak, Amerika’da, İngiltere’de ve birçok Avrupa ülkesinde geçerli yüzlerce üniversiteye sınavsız başvuru hakkı sağlayan NSBA diploması almaya hak kazanırlar

Öğrencilerimiz, Türk eğitim müfredaftna eş olarak alacakları Amerikan eğitim müfredaftyla Amerika Birleşik Devletleri açık öğretim ortaokulu/ lisesi diploması alacaklardır. Bu eğitim programı öğrencilerimize sunulan bir ayrıcalıkftr. Homeschooling programına kaftlan öğrenciler, uyguladıkları projeleri ve öğrendikleri farklı metotları hayatlarının her alanına taşıma fırsaft bulurlar ve farklı kazanımlar elde ederler. Hayat boyu öğrenme yetisini kazandıran eşsiz bir fırsattır.

Amerika Birleşik Devletleri fark derslerini içeren bilingual ( Türkçe-
İngilizce) açıklamalı ders kitapları merkezimizce öğrencilerimize gönderilir. Her sene Mayıs ayı içinde Amerika Birleşik Devletleri Çift Diploma Programı sınavı merkezimizce yapılır. Amerika Birleşik Devletleri Açık Öğretim programında sınıfta kalmak yoktur.
yeni sistemli çift diploma 1
yeni sistemli çift diploma 2
yeni sistemli çift diploma 3yeni sistemli çift diploma 4
yeni sistemli çift diploma 5yeni sistemli çift diploma 6yeni sistemli çift diploma 7yeni sistemli çift diploma 8

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir