Özel Türk Koleji Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Özel Türk Koleji okul ücretlerini 5 ana başlık altında toplayabiliriz. Bunlar anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise ve hazırlık olmak üzere oluşmaktadır. İlkokul 1,2,3,4,5. Sınıfları, orta okul ise 6,7,8.Sınıfları içermektedir ayrıca hazırlık sınıfı sadece ilköğretimdeki öğrenciler için geçerlidir. Özel Türk Koleji anaokulu, ilkokul, ortaokul, hazırlık ve lise fiyatları ve ödeme şekilleri aşağıdaki gibidir.

Anaokulu: Özel Türk Koleji Anaokulu eğitim ücretleri 9 aylık taksitli ödeme planına olanak sağlamaktadır ve yıllık toplam 11.750tl’dir.

Hazırlık(6yaş Grubu): Özel Türk Koleji ilkokul hazırlık eğitim ücretleri 9 aylık taksitli ödeme planına olanak sağlamaktadır ve yıllık toplam 15.200tl’dir.

İlkokulu(1-5.Sınıf): Özel Türk Koleji ilkokulu eğitim ücretleri 9 aylık taksitli ödeme planına olanak sağlamaktadır ve yıllık toplam 18.550tl’dir.

Ortaokulu(6-8.Sınıf): Özel Türk Koleji Ortaokulu eğitim ücretleri 9 aylık taksitli ödeme planına olanak sağlamaktadır ve yıllık toplam 19.200tl’dir.

Lise(1-5.Sınıf): Özel Türk Koleji Lise eğitim ücretleri 9 aylık taksitli ödeme planına olanak sağlamaktadır ve yıllık toplam 19.200tl’dir. Ayrıca lisede bulunan öğrenciler için tabldot ücreti 2.600tl’dir.

Ek Bilgi

-Anaokulu, hazırlık sınıfı, ilkokul ve ortaokul için fiyatlar yemek dahil fiyatlardır.

-Ücretlere yemek ve servis ücretleri dahil değildir.

-Peşin Ödemelerde mevsimsel indirimler uygulanmaktadır.

Nisan için %9

Mayıs için %8

Haziran için %7

Temmuz için %6

Ağustos içi %5

Eylül için %4 tür.

Not: Peşin ödemeler kredi kartı ile yapılırsa indirimler 1 puan düşer.


türk

 

5 Responses to Özel Türk Koleji Fiyatları

  1. Hacer dedi ki:

    Kesinlikle tavsiye etmiyorum paranıza çöpe gitmesini istemiyorsanız gitmeyin çocuğunuz yazık edersiniz valla

  2. Deutschland dedi ki:

    Cocugun iyi bir gelecegi ve iyi bir egitimi soz konusuysa ve eger maddi durum bunu karsiliyorsa paranin cope gitmesi umrumda bile degildir ayrica yillarin okulu olan turk koleji paranizin kurusuna kadar hakkini verir bundan %100 eminim

  3. Mustafa dedi ki:

    Paranız çöpe falan gitmez benim çocuğum gidiyor ve gittiğinden beri inanılmaz gelişti hem akademik hem sosyal açıdan büyük bir gelişme oldu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir