Rota Koleji 2015-2016 Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Özel Rota Eğitim Kurumlarına bağlı okullarımızın 2015-2016 eğitim-öğretim yılı erken kayıt dönemine ilişkin kayıt takvimi ve kayıt koşulları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. 2015-2016 eğitim – öğretim yılı için gerekli planlamaları daha sağlıklı bir şekilde yapabilmemiz ve hizmet kalitemizi arttırabilmemiz için erken kayıt önem taşımaktadır. Ücretlere kdv dahil fakat servis ve yemek ücretleri dahil değildir. Aynı zamanda yemek ücretini tabloda bulabilirsiniz. Tabloda kardeş indirimleri, kamu çalışan erken ödeme indirimlerim  fiyatlarınıda görebilirsiniz. Ayrıca sizlerle erken ödeme tarihleride sınıflardan sınıfa değiştiği için sizlerle paylaşmak istedim .Onun içinde 2. tabloya göz gezzdirirsiniz gerekli açıklamaları orda bulabilirsiniz.

rota koleji fiyatları2015_2015_fiyatlarerken_kayit_tarihleri_2015jpg

2 Responses to Rota Koleji 2015-2016 Fiyatları

  1. vahid arabzadeh dedi ki:

    merhaba benim oglum 15 yasinda iranda yasiyorum.oglum 8 sinifda ve akilli orta okulda ve cok zeki bir ogrenci matematiki cok iyi .izmirde okumak istiyor.tam bilgilere kollej konusunda istiyorum.

  2. rota koleji dedi ki:

    özellikle öğretmenleri ve eğitim sistemi oldukça güzel tavsiye ederim bir çok arkadaşımın çocukları Rota kolejinde okuyor gayet başarılılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir