TED İzmir Koleji Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

TED’li olmanın ayrıcalıkları bitmiyor, verilen eğitim koşullarıyla uygun fiyatlardaki bir eğitim için TED İzmir farkını gösteriyor. Yerel başarıların yanı sıra uluslararası başarıların peşinden koşan TED İzmir uygun eğitim ücretleriyle öğrencilerini uluslararası bir kimlik kazandırıyor.

Bilgiyi kullandıran değil bilgi edindiren, edinilmiş bilgiye dönüştüren bir toplum yaratmak için çalışan TED geleceğimize ışık tutuyor. Yalnızca teknik yönden değil aynı zamanda da sorumluklarının bilincinde, toplum bakış açısında duyarlı ve farkındalık yaratabilecek bireyler yetiştirmek TED’in asıl gayesidir. TED İzmir Koleji, öğrencileri merkeze alarak onları etik değerler çerçevesinde akademik, bilim, yabancı dil, spor, kültür ve sanat alanlarında yetiştiren, öğrencilerin ulusal ve uluslararası platformda kendilerini ifade etmelerine olanak sağlayan bir eğitim-öğretim anlayışına sahiptir

Okul öncesi eğitim ücreti 14.900TLdir.

İlkokul ve ortaokul eğitim ücreti 21.200TLdir.

Not: *Erken Kayıt İndirimleri, 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı kayıtlarından itibaren uygulanmaya başlanacaktır.

Ödemeler, kayıt yenileme işlemi yapılan aydan itibaren başlar.

Yukarıdaki indirimler, sadece eğitim ücretini kapsar.

ted koleji fiyatları

30 Responses to TED İzmir Koleji Fiyatları

 1. Meltem şimşek dedi ki:

  Sn yetkili
  2015-16 eğitim yılında 7.sınıfa ve 1.sınıfa gidecek 2 Çocuğum var.İzmir’e işim dolayısıyla taşınma olasılığım olduğundan onların gidebileceği okul araştırması yapmaktayım. Taktir edersiniz ki 2 çocuk özel okul olarak zorlayacak.11yaşındaki Kızımın resimde derece ve ödülleri var.Ted olarak sanat bursunuz varmı?bilgilendirirsrniz sevinirim.tesekkurler

  • admin dedi ki:

   İki çoçuğunuzu da aynı okula göndermek istiyorsanız %10- %20 arasında 2. çoçuğun düşük ödenicek olan ücretin üzerinden indirim alırsınız.Sanat bursu bulunmamaktadır ama bu konu hakkında Detaylı bilgi için okuldan yetkili kişilerle görüşebilirsiniz.Yetkili kişilerin numarasına ulaşmak için özel okullar izmir sitesinden yararlanabilirsiniz.

 2. Yasemin dedi ki:

  Ted İzmir koleji bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

  • admin dedi ki:

   Öğrencimizze başarılar diliyorum kazanmasını temenni etmekteyim.Sonuçlar açıklanmış durumdadır.Bu site üzerinden ulaşabilirsiniz.

 3. armagan kunt dedi ki:

  okulunuz yatilimi ve kisaca bilgi alavilir miyim

  • admin dedi ki:

   Malesef okulun yatılı kısmı bulunmamaktadır.Eğer yatılı kısmı açılırsa zaten “www.izmirkolejfiyatlari.com” üzerinden yatılı olarak okuyacak öğrencilerinde fiyatlarını belirtmekteyiz.

 4. ayla dedi ki:

  Benim oğlum orta okula geçiyor. Basketbol da basarilidir.spor kulupte oynuyor.spor basarilarda bursunuz var mi ?teşekkür ederim.

  • admin dedi ki:

   Malesef TED İzmir Koleji spor bursu vermemektedir.Sadece başarı bursu veya indirimleri sağlamaktadır.

 5. Şafak dedi ki:

  Çocuklarımın ikiside Konya TED öğrencisi.. Oğlum7. sinifa geçti, kızım 2. sınıfa geçti.. İşim dolayısıyla Izmir’e yerlesiyorum.. Ücretler konusunda nasıl bir indirimden yararlanabiiriz???

  • admin dedi ki:

   Konumuzda belirtiğimiz indirimler mevcuttur ama anladığım kadarıyla sizin en uygun olan kardeş indirimi olacaktır. Erken kayıt indirimini kaçırmasaydınız bu indirimden de faydalanabilirdiniz.

  • admin dedi ki:

   Şafak Bey,
   Konumuzda belirtiğimiz indirimler mevcuttur ama anladığım kadarıyla sizin en uygun olan kardeş indirimi olacaktır. Erken kayıt indirimini kaçırmasaydınız bu indirimden de faydalanabilirdiniz. Küçük çocugunuzun eğitim seviyesinde %10 indirim yapılacaktır.

 6. Ebru ışık dedi ki:

  Kızım 8. Sınıfı bitirdi.teog derecesi var okulumuzun fen bölümü varmı.bilgi verebilirmisiniz.

 7. erol erdemir dedi ki:

  İlave bursluluk sınavı yapmayı düşünüyormusunuz? Kızım 7.sınıf karne ortalaması 99. Kolej öğrencisi.

  • admin dedi ki:

   İlave bursluluk sınavı yapılacağını sanmıyorum ama okulla birebir konuşma gerçekleştirmeniz belki daha yararlı olabilir yada telefon ile iletişim bilgilerine şu site üzerinden ulaşabilirsiniz.
   link; özel okullar izmir

 8. Mustafa Volkan Lena dedi ki:

  TED Ankara Koleji mevzunuyum. Mevzunlar dernegi uyelik no 6831. Ikiz ogullarimiz var ve okul oncesi ile baslamayi dusunuyoruz. Bir kolejli olarak, bu gururu onlara da yasatmak istiyorum. Yukarida belirtilen indirimlerin hepsi ayni anda uygulaniyor mu – mesela benim durumumda %10 TED mevzunu, iki kardes %10 ve erken kayit indirimi %5 toplam %25 yapiyor ama indirim bu sekilde mi uygulaniyor bunu konfirme eder misiniz? Bir de okul oncesi yasi ne zaman basliyor? Ve hangi yasta ilkokula basliyorlar? Bunlari bildirirseniz sevinirim. Tesekkurler.

 9. Oya güner dedi ki:

  2015-2016 eğitim yılı için 1. Sınıfa başlayacak öğrencilere Yönelik bursluluk sınavı var mı? Her sene bursluluk sınavı Yapılıyor mu?

 10. serap tarlığ dedi ki:

  Kızım bu yıl 4. Sınıfa gidiyor.5.sınıfta koleje vermek istiyorum.bursluluk sınavlarınız oluyor mu.oluyorsa hangi tarihlerde

  • admin dedi ki:

   Serap Hanım,
   Her sene bursluluk sınav tarihlerimiz değişmektedir o yüzden telefonla bilgi almanız daha doru olur.

 11. Nermin tasdelen yildiz dedi ki:

  2.5 yasinda bir oglum var su an chile’de yasadigimiz icin ana dili ispanyolca sayilir turkce anliyor fakat cok fazla konusmuyor sadece bir kac kelime. 2016 mart gibi turkiyeye donmeyi dusunuyoruz oglumun ispanyolcasini unutmamasi icin ispanyolca okul oncesi egitim veren bir yer ariyoruz.boyle bir sinifiniz varmi?yardimci olabilirmisiniz?

 12. Şebnem Kocaer' dedi ki:

  Merhaba

  Yeğenim 6. Sınıf öğrencisi bir daha ki öğretim yılında 7. Sınıfa başlayacak bursluluk sınavı tarihiniz nedir ? Babası asker bu konuda indirim hakkı olur mu ??

  Teşekkür ederim
  Şebnem

  • admin dedi ki:

   Merhabalar Şebnem Hanım,
   Telefonun ve kişisel bilgileriniz mesajımızda gizlenmiş gerekli okul yetkilerininize daha detaylı bilgi edinmeniz adına size yönlendirilmiştir.

 13. ersen kahraman dedi ki:

  TEOG başarılarımız diye bir bölüm yok.ÖĞRENCİLERİNİZİN TEOG SIRALAMALARINI GÖRMEK İSTİYORUZ.

 14. Öznur filiz dedi ki:

  Teog siralamada kactan almaya basliyorsunuz

 15. Gulseren saba dedi ki:

  Merhaba kızım özel bir okulda 5 sınıf öğrencisi izmirde ikamet durumundan dolayı okul araştırıyorum burs sınavınizin son başvuru tarihi nedir?birde izmirde yetkili birisiyle telefon aracılığıyla özel bir konu hakkında görüşmek isterim bilgilendirirseniz sevinirim teşekkür ederim…

 16. Çıkrıkçı dedi ki:

  İzmirin gelmiş geçmiş en kötü okulu. Tedin adını karalayan verdiğiniz parayı sokağa attığınız bir kurum. Laf cambazı adamına göre muamele yapan bir kurucu temsilcisi ve oldukça saygısız bir okul müdürü var. Müdüryardımcılığından yetme hiç bir bilgisi ve tecrübesi olmayan bir kadın. Verdiğiniz paralara yazık . Kesinlikle tavsiye etmiyorum. 2 yıl sabırla beklemiş bir veli olarak çocuklarımızı kaçarak aldık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir