Ted Üniversitesi Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Üniversitemiz Hazırlık Okulu ve Lisans öğrencilerimiz için bahar dönemi eğitim-öğretim ücretlerini ödemeleri için son gün 02.02.2015’dir.Lisansüstü programlara yeni kabul edilen öğrencilerimiz için bahar dönemi eğitim- öğretim ücretlerini ödemeleri için son gün 09.02.2015’dir.Hazırlık Okulu ve Lisans öğrencilerimiz için 02.02.2015, lisansüstü programlara yeni kabul edilen öğrencilerimiz için 09.02.2015 tarihlerinden sonra yatırılacak eğitim- öğretim ücretlerinde günlük 30,00 TL gecikme ücreti uygulanacaktır.Ödemeler sadece Türk Lirası olarak ve Denizbank’ın tüm şubelerinden havale ücreti alınmaksızın Üniversitemiz hesabına gönderilebilecektir.

Tam ücretli Öğrenciler için bahar dönemi ücreti KDV dahil 12.690,00 TL,

% 25 Burslu Öğrenciler için bahar dönemi ücreti KDV dahil 9.517,50 TL,

% 50 Burslu Öğrenciler için bahar dönemi ücreti KDV dahil 6.345,00 TL,

% 75 Burslu Öğrenciler için bahar dönemi ücreti KDV dahil 3.172,50 TL’dir.

Ayrıca bünyesinde bulunan bir çok öğrenciye de burs imkanı sağlamaktadır.Bu burslar şu şekilde listelenebilir;

  • Üniversiteye girişler alınacak başarıya göre verilecek burslar; bu burslar 4 kademeli olarak oluşmaktadır.
  • Uluslar Arası Bakalorya Bursu; Yurt dışında başarı sağlamış olan yabancı öğrenciler için oluşturulmuş bir burstur.%25’ten, %100’e kadar artırılabilir.
  • Sporcu Bursu; %50’ye kadar burs imkanı sunulabilir.
  • Kardeş İndirimi; %10 kadar ikinci kardeş indirimi yapılmaktadır

Bunların dışında okula girildikten sonra iç ve dış etmenlerden ötürüde sağlanabilecek burslar verilmektedir bunların listesi de şu şekildedir;

  • Başarı Bursu;
    • İngilizce Hazırlık sınıfından sonraki her akademik yıl sonunda, o yıl için bağlı oldukları programda belirtilen normal ders yükünü alıp, akademik yıl not ortalaması sıralaması itibari ile okudukları programda ücretli ve kısmi burslu öğrenciler arasında birinci, ikinci ve üçüncü olan ve genel not ortalaması 3.0 (üç) ve 3.0’ün üstünde olan öğrencilere verilen burstur.Bursun süresi bir yıldır. Bu burs için her akademik yıl başında yeniden değerlendirme yapılır. Başarı Bursunu kazanan öğrencinin ilgili bölüm başkanının sorumluluğunda haftada 4 (dört) saat çalışması beklenir.
  • İhtiyaç Bursu ; Maddi durumu öğrenim sırasında zora düşen öğrenciler için verilir.
  • Çalışma Bursu; Öğrencinin okul bünyesinde çalışması dahilinde verilen burstur.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir