Yaşar Üniversitesi Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Yaşar üniversitesi ücretlerini hazırlık , ön Lisans ve lisans olmak üzere üç başlık altında toplayabiliriz. Ödemelerde kredi kartı ile taksit ya da peşin ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Ayrıca yaşar üniversitesinde öğrencinin başarı durumuna göre ilk yılki ortlamasına bakılarak %100 ,%50 ve %25 burs olanakları sağlanmaktadır. Belirlenen kontenjanlar dahilinde başvuran öğrencilerin % 25’ine tam burs, % 25’ine % 50 burs ve kalan % 50’sine ise %25 oranında Akademik Başarı Bursu verilir. Bunun dışında yaşar üniversitesi yetenek sınavı ile, şehit ve malul Gazi çocuklarına da bir çok burs imkanı sunulmaktadır.

Yaşar Üniversitesi;

Hazırlık Eğitim Ücretleri 20.000TL olarak belirlenmiştir.

Lisans Eğitim Ücretleri 21.500TL olarak belirlenmiştir.

Ön Lisans Eğitim Ücretleri 11.500TL’dir.

Ayrıca Yaşar Üniversitesi yurt ücretleri kahvaltı dahil tek kişilik oda 11.825TL, iki kişilik oda 7.920TL ve üç kişilik oda ücretleri ise 7.000TL olarak saptanmıştır.

yasar üniversitesi ücretleri

One Response to Yaşar Üniversitesi Fiyatları

  1. Hüseyin dedi ki:

    Merhabalar Ben Huseyin Ben sızın Unversitenize gelmeyı çok ama çok istiyorum ve bilgisayar muhendisligi okmayı bu benm hayalim % 50 burslu fiyatlarınızı orenebilrmiyim puanlarıyla beraber ve kesnılıkle çok yeteneklıyım 11 . sınıf orencısı olamma ramen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir