Yedigün Koleji Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar


EĞİTİME FARKLI BAKIŞ

  “ Özgür ve yaratıcı kuşaklar için, nitelikli ve bütünlüklü bir eğitim…”

     Eğitim ve öğretim, birlikte yürütüldüğü zaman başarı getirir. Öğretim bilgi kazandırmayı amaçlayan bir süreçtir. Bu süreci en iyi şekilde tamamlayabilmek ders işleyişteki yöntemlere bağlıdır. Daha çok soru cevap tekniği kullanmak ve öğrenciyi düşünmeye teşvik etmek, aktif katılımı ve öğrenilen bilginin kalıcılığını sağlayacaktır. Grup çalışması uygulamaları sınıf içi iletişimi güçlendirecektir.

   Eğitim ayağı ise küçük yaşlarda başlayıp ömür boyu devam eden bir süreçtir. Öğrencilerimizin sosyalleşmesi, paylaşmayı öğrenmesi, kendi yeteneklerini keşfetmesi için birçok kulüp etkinliğimiz bulunmaktadır. Sanatı özgür bırakan bir eğitim anlayışıyla hazırladığımız sanat ve müzik atölyeleri yaratıcılıklarının gelişmesine katkıda bulunacaktır. Öğrenimle beraber yürütülen bu faaliyetler çocuklarımızın okulu sevmesini ve kendini tanıyan, özgüvenli, ufku geniş bireyler olmalarını sağlayacaktır.

YEDİGÜN’DE ÇOCUKLAR DOĞAYLA BULUŞUYOR  

    Yedigün Koleji, okula 5km uzaklıkta Eğridere Köyü Yedigün Koleji Tarım ve Çiftlik Alanı ile çocuklarımızı doğayla buluşturuyor.

    Arazi, her sınıfın kendine ait ekim alanı olacak şekilde planlanmış ve çiftlik hayvanlarıyla dost, güvenli bir ortam hazırlanmıştır. Öğrencilerimizin kendi ektikleri ürünleri yetiştirmesi onları toprakla tanıştıracak ve üretimi öğretecektir. Yetiştirdikleri her bitkiyle tabiatın bizlere sunduğu mucizelere tanıklık etmeleri doğaya ve çevreye daha duyarlı, sorumluluk sahibi bireyler olmalarına katkı sağlayacaktır. Hafta sonları velilerin de bu etkinliğe katılması kent yaşamından uzak beraber geçirilen güzel vakitlere dönüşecektir.

Daha detaylı bilgi için www.yedigunkoleji.com adresini ziyaret ediniz.

Kayıt Ücretleri

SINIF

  KDV Dahil

  Anaokulu

  16.000 TL

  İlkokul (1.-2.-3.-4. Sınıflar)

  20.000 TL

  Ortaokul (5.-6.-7. Sınıflar)

  21.000 TL

  8. Sınıf

  22.000 TL

Tüm fiyatlarımıza; sabah kahvaltısı, öğle yemeği, giyim,  kitap ve servis dahildir.

  İNDİRİMLER

  ORANI

  Peşin Ödeme

  %2

  2 Kardeşe

  %10

  Öğretmen Çocuklarına

  %5

  Akademik Personel Çocuklarına

  %5

İrtibat Bürosu : Kazım Dirik Mahallesi Mustafa Kemal Cad. No.7/A D:1 Bornova / İzmir

Telefon : 0(850) 303 41 96

Adres : Fehmi Yiğin Caddesi No:7 Atatürk Mahallesi Bornova / İzmir

Web Adresiwww.yedigunkoleji.com

E-Posta : [email protected]

 

 

One Response to Yedigün Koleji Fiyatları

  1. Ali dedi ki:

    Bornova’daki bütün kolejleri gezdim bu okulda karar kıldık. Eğitime bakış açıları çok farklı ve orada okuyan çocukları çok mutlu gördüm.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir